Available Filters
Промо пакет 6x Mix Box

2590 ден

2590 ден

2590 ден

Mixed Wines

Промо пакет 6x Mix Box

Температура на сервирање

14°C
18°C

Вински ароми

Јагода
Цреша
Meд

КОМБИНАЦИИ СО ХРАНА

Риба
Пилешко
Vegetables
750 МЛ

Опис & Детали

Боја на Вино: Црвено Вино

Промо пакет 6x Mix Box's Reviews

{{ reviewsTotal }} Осврт
{{ reviewsTotal }} Прегледи
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Што сакаат другите потрошувачи на вина

mk_MKMacedonian