Available Filters
Disansko Rose Bag In Box 3L

357 ден

357 ден

357 ден

3L Series

Disansko Rose Bag In Box 3L

Виното е со бледа лосос боја и има свеж и мек вкус. Има мирис на малини, јагоди и рибизли и е малку зачинет.

Температура на сервирање

10°C
12°C

Вински ароми

Малина
Јагода
Рибизли

КОМБИНАЦИИ СО ХРАНА

Свежа салата
Лесни тестенини
Овошен десерт
3000 ML

Опис & Детали

Боја на Вино: Розе Вино

Product Tags: Rose, 3L Series

Disansko Rose Bag In Box 3L's Reviews

{{ reviewsTotal }} Осврт
{{ reviewsTotal }} Прегледи
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Што сакаат другите потрошувачи на вина

mk_MKMacedonian