Available Filters
Розе 1Л

137 ден

137 ден

137 ден

Розе

Розе 1Л

Виното е со бледа лосос боја и има свеж и мек вкус. Има мирис на малини, јагоди и рибизли и е малку зачинет.

Температура на сервирање

10°C
12°C

Вински ароми

Малина
Јагода
Рибизли

КОМБИНАЦИИ СО ХРАНА

Свежа салата
Лесни тестенини
Овошен десерт
1000 МЛ

Опис & Детали

Вино Розе 1Л - вашето омилено вино сега во шише од 1 литар. Ова шише е совршено за забави и активности. Виното е суво розе и ќе ве натера да се вратите по повеќе.

Продукт СКУ: 154

Боја на Вино: Розе Вино

Тагови на производи: Розе, 1Л, 2018 година

Розе 1Л Прегледи

{{ reviewsTotal }} Осврт
{{ reviewsTotal }} Прегледи
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Што сакаат другите потрошувачи на вина

mk_MKMacedonian